Okna Macek
Zlín

Garážová vrata ZDARMA!

11. říjen 2015

Potřebujete nová kvalitní vrata do garáže? Využijte naší unikátní akce získejte garážová vrata zdarma! Chystáte se pořídit si plastová okna, dřevěná nebo hliníková okna nebo cokoliv jiného ze širokého sortimentu naší společnosti? Další informace k vratům získáte i na pobočce v Zlíně.

Jedině u Okna Macek Zlín získáte při nákupu nad 150 000 Kč po slevě a bez DPH na svou novostavbu v časově omezené akci GARÁŽOVÁ VRATA ZCELA ZDARMA! A to do šíře až 3 metry a navíc ve VŠECH STANDARDNÍCH BAREVNÝCH PROVEDENÍCH! 

garážová vrata akce

Jako bonus si můžete zvolit nové garážová vrata S POHONEM nebo BEZ POHONU.

Platnost mimořádné akce je od 1.9. 2015 do 31.12. 2015. 

 

Zákazníci z obcí Tlumačov, Otrokovice, Napajedla, Slušovice , Slavičín, Vizovice, Holešov, Luhačovice, Fryšták, Valašské Klobouky, Bohuslavice u Zlína, Bojkovice a jejich okolí rovněž mohou navštívit pobočku v Zlíně, která je nedaleko, vybrat si z široké nabídky sortimentu a získat vrata zdarma.

Vyberte si z naší nabídky garážových vrat standardních rozměrů v mnoha provedeních, barvách a imitacích dřeva bez montáže. Nabízíme dvoukřídlá vrata a sekční vrata, k nim si můžete zakoupit také garážové dveře / vedlejší dveře ve stejném designu. Máme je včetně veškerého příslušenství a za vynikající ceny!

Montáž v Zlíně a okolí, opravy, seřízení a údržbu garážových vrat, dveří, elektrických pohonů, doplňků a příslušenství provádí nebo zajišťuje vždy kupující!

Pokud máte v Zlíně zájem o garážová vrata nebo garážové dveře na míru s odborným zaměřením a montáží, přejděte na www.oknamacek.cz/garazova-vrata.

 

Více informací získáte na bezplatné lince 800 140 150, na pobočce v Zlíně nebo můžete kontaktovat jednu z našich dalších poboček.

 

Vstupte mezi všechny novinky pobočky v Zlíně

Platí pro všechny pobočky Okna Macek

Porážíme konkurenci

Kontakt na pobočku

Okna Macek a.s.
třída Tomáše Bati 481
760 01 Zlín

577 012 573

zlin@oknamacek.cz

Více informací

Spokojení zákazníci

Dobrý den, chtěl bych tímto velmi poděkovat za kvalitně odvedenou zakázku. Vše proběhlo perfektně a to od prvního kontaktu s obchodním místem (Zlín) přes zaměření (kolega velmi profesionální) až k závěrečné montáži (rychlé, profi, slušné jednání) Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníku.

~~ Pavel Ondrák

Nechte si od nás spočítat cenovou nabídku ještě dnes.